Leiding

2022-2023

Aïcha Van Roy

Hoofdleiding / Ninja's

Geboortedatum: 13/08/1999
Gsm-nr: 0492 80 09 47
E-mailadres: vanroyaicha@gmail.com
Hobby's: KLJ, Dansen
Opleiding: Event- en Projectmanagement
Favoriete spel: Tik tak boem


Indra Saboo

Maties

Geboortedatum: 12/10/1998
Gsm-nr: 0497 66 45 44
E-mailadres: indra.saboo@hotmail.com
Hobby's: KLJ
Opleiding: Ergotherapie 
Favoriete spel: Ontrouwe echtgenoot

Myrthe Massart

Minions

Geboortedatum: 14/02/2001
Gsm-nr: 0468 20 33 34
E-mailadres: myrthemassart1@gmail.com
Hobby's: KLJ
Opleiding: Vroedkunde
Favoriete spel: Baseball

Liene Schepers 

Ninja's 

Geboortedatum: 27/12/2002
Gsm-nr: 0478 77 87 49 
E-mailadres: liene.schepers@gmail.com
Hobby's: KLJ, Dansen
Opleiding: Verpleegkunde 
Favoriete spel: Tussen 2 vuren

Thibeau Van Roy

Maties

Geboortedatum: 15/03/2001
Gsm-nr: 0491 74 89 16
E-mailadres: vanroythibeau@gmail.com
Hobby's: KLJ, Fitness
Opleiding: Ergotherapie 
Favoriete spel: Tsjoekbal

Alex Petracca

Ninja's

Geboortedatum: 22/10/2001
Gsm-nr: 0484 73 24 58
E-mailadres: alexpetracca@hotmail.com
Hobby's: KLJ
Opleiding: Elektriciteit
Favoriete spel: Honkbal

Babou Coremans

Vedetten

Geboortedatum: 02/09/2002
Gsm-nr: 0497 78 95 32
E-mailadres: baboucoremans@gmail.com
Hobby's: KLJ
Opleiding: Architecteur
Favoriete spel: Escape room

Martijn Binon

Combats & Royals

Geboortedatum: 12/12/2001
Gsm-nr: 0497 08 85 57
Hobby's: KLJ
Opleiding: Musicologie
Favoriete spel: Tikkertje helikopter

Lucas Chantrain

Combats & Royals

Geboortedatum: 21/10/2004
Gsm-nr: 0468 16 10 23
Hobby's: KLJ, Voetbal
Opleiding: Lichamelijke opvoeding en bewegingsrecreatie 
Favoriete spel: Tsjoekbal

Zayenne Derutter

Minions

Geboortedatum: 12/06/2002
Gsm-nr: 0496 14 35 27
E-mailadres: zayenne.derutter7@gmail.com
Hobby's: KLJ
Opleiding: Zorgkunde
Favoriete spel: Bosspel

Yentle Massart

Vedetten

Geboortedatum: 27/07/2004
Gsm-nr: 0468 34 12 24
E-mailadres: yentle.massart@gmail.com
Hobby's: KLJ
Opleiding: Interieurarchitecteur
Favoriete spel: Tsjoekbal, ontrouwe echtgenoot

Louise Tommissen

Minions

Geboortedatum: 29/09/2005
Gsm-nr: 0468 46 33 28

E-mailadres: louise.tommissen@outlook.com
Hobby's: KLJ, Dansen
Opleiding: Economie talen
Favoriete spel: Ontrouwe echtgenoot

Simon Binon

Combats & Royals

Geboortedatum: 30/12/2004
Gsm-nr: 0468 13 05 78
E-mailadres: simon.binon@gmail.com
Hobby's: KLJ, Muziek
Opleiding: Muziek
Favoriete spel: Tsjoekbal

Marius Lacante 

Maties

Geboortedatum: 01/08/2004
Gsm-nr: 0472 630875
E-mailadres: lacante.marius@gmail.com
Hobby's: KLJ, Breakdance
Opleiding: Wetenschappen wiskunde
Favoriete spel: Tsjoekbal

Norah Counye

Vedetten

Geboortedatum: 10/03/2004
Gsm-nr: 0495 16 52 48
E-mailadres: counyenorah@gmail.com
Hobby's: KLJ
Opleiding: Criminologie 
Favoriete spel: Ontrouwe echtgenoot

Silke Vanhellemont


Geboortedatum: 8/10/2002
Gsm-nr: 0494 87 95 29
E-mailadres: silke.vanhellemont@gmail.com
Hobby's: KLJ, lopen
Opleiding: Revalidatiewetenschappen en kinesitherapie
Favoriete spel: Tsjoekbal

Tekst hier invullen...

© 2021 Worlds Collide. Alle rechten voorbehouden.
Mogelijk gemaakt door Webnode
Maak een gratis website.